Προγνωστικά

Ος-Γιονγκ Αλκμάαρ: Κι ο αγώνας επαναλαμβάνεται…

By

on

Ος-Γιονγκ Αλκμάαρ: Επανάληψη του ματς της 15ης Σεπτεμβρίου όπου είχε κερδίσει η ομάδα νέων της Αλκμάαρ, καθώς οι φιλοξενούμενοι είχαν χρησιμοποιήσει 3 παίχτες άνω των 23.

Ολλανδία 2, Ος-Γιονγκ Αλκμάαρ (Δευτέρα 21:00): Η Ος έπαιξε την Παρασκευή το μεγάλο ντέρμπι με την άσπονδη γειτόνισσα Ντεν Μπος εντός έδρας και παραχώρησε ισοπαλία 1-1. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 24ο λεπτό μετά από εύστοχη εκτέλεση πέναλτι. Στο αμέσως επόμενο λεπτό οι γηπεδούχοι της Ος βρήκαν το γκολ της ισοφάρισης με τον Ντογκάν. Οι φιλοξενούμενοι ήταν γενικώς καλύτεροι στο ματς και άξιζαν περισσότερο τη νίκη, τελικά το ματς κόλλησε στο 1-1. Η Ος με τον βαθμό που πήρε έφτασε τους 15 και βρίσκεται στην 8η θέση του βαθμολογικού πίνακα. Πρώτο ματς μετά από 7 διαδοχικά over 2,5 που έληξε με under. Ομάδα που σκοράρει και δέχεται με την ίδια ευκολία το γκολ η Ος, έχει συντελεστή τερμάτων 16-16.

ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΓΕΜΑΤΗ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Η Γιονγκ Αλκμάαρ έπαιξε εντός έδρας κόντρα στην Εμεν την Παρασκευή και πήρε τη νίκη επικρατώντας με 2-1. Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ από το 1ο κιόλας λεπτό με γκολ που σκόραρε ο Ντος Σάντος. Διπλασίασαν στο 57′ με γκολ του Τζέικομπς κόντρα στη ροή του αγώνα. Οι φιλοξενούμενοι πίεσαν για να μειώσουν και να ξαναμπούν στο παιχνίδι, άργησαν καθώς μείωσαν στο 90+3′ και δεν υπήρχε χρονικό περιθώριο για δεύτερο γκολ. Η ομάδα βρίσκεται στη 10η θέση της βαθμολογίας έχοντας 13 βαθμούς σε 9 παιχνίδια. Με goal & over 2,5 έληξαν οι 6 τελευταίες αναμετρήσει της στο πρωτάθλημα, έχει σκοράρει 12 κι έχει δεχτεί 16 γκολ συνολικά στο πρωτάθλημα της Eerste Divisie μέχρι στιγμής.

ΒΡΕΣ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕ ΕΩΣ ΚΑΙ 1000 ΕΥΡΩ

Ος-Γιονγκ Αλκμάαρ: Ομάδες που μας έχουν πληρώσει αρκετές φορές με τα γκολ που σκοράρουν. Το ίδιο προσδοκούμε κι απόψε, επιλέγουμε το over 3,5 γκολ αγώνα σε απόδοση 1,97 που αγοράζουμε από τη Stoiximan. εναλλακτική επιλογή το 4-6 γκολ του 2,30 που μας δίνει και καλύτερη απόδοση.